

ZQ-2525-4 Різець відрізний, канавочный (державка токарна відрізна канавочная зі змінною пластиною)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різець токарний відрізний по металу зі змінними пластинами. Для пластин ZQMX5N11-IE. Для відрізки і обробки зовнішніх канавок.
ПЛАСТИНИ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ
В наявності та під замовлення є пластини провідних світових виробників: ISCAR, SANDVIK, MITSUBISHI, WALTER, SECO, LAMINA, TAEGUTEC, KYOCERA. Наявність та ціни уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Ширина | 25 мм |
| виконання | Відрізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання токарного різця | праве |
- Ціна: 578 ₴
