


SVJСR1212H11 Різець токарний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Токарний різець із кріпленням типу S з кутом у плані 93° для змінних пластин VC** для зовнішньої контурної обробки.
ПЛАСТИНИ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ
В наявності та на замовлення є пластини провідних світових виробників: ISCAR, SANDVIK, MITSUBISHI, WALTER, SECO, LAMINA, TAEGUTEC, KYOCERA. Наявність та ціни уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Чавун, Алюміній, Дерево, Метал, Сталь, Тверда деревина, Кольоровий метал, Мідь |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Тип різця | Прохідний |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головний кут в плані | 93° |
| Виконання токарного різця загального призначення | правий |
| Використовується пластина | VC**1103** |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Тип | Державка |
| Тип притиску токарного різця загального призначення | Спосіб кріплення S (притиск гвинтом) |
- Ціна: 270 ₴
