


SRDPN2525M12 Різець прохідний (державка токарна прохідна)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Токарний різець із кріпленням типу S для змінних пластин RР** для зовнішнього точення.
ПЛАСТИНИ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Чавун, Алюміній, Дерево, Метал, Сталь, Тверда деревина, Кольоровий метал, Мідь |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Тип різця | Прохідний |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання токарного різця загального призначення | нейтральний |
| Використовується пластина | RP**12 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Тип | Державка |
| Тип притиску токарного різця загального призначення | Спосіб кріплення S (притиск гвинтом) |
- Ціна: 578 ₴
