

FGH320 (48-60) Різець (державка) токарний канавковий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Токарний різець FGHH320R-(48-60) для зовнішнього обточування під змінну пластину MGMN300 для обробки торцевих канавок.
Цілісна конструкція, що знижує вібрації при обробці
Висока надійність притиску ріжучої пластини
Висока точність, висока стійкість пластин для різних видів обробки
ПЛАСТИНИ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ
В наявності та на замовлення є пластини провідних світових виробників: ISCAR, SANDVIK, MITSUBISHI, WALTER, SECO, LAMINA, TAEGUTEC, KYOCERA. Наявність та ціни уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Державка |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовується пластина | MGMN300 |
| Максимальна глибина різання (мм) | 19 |
| Напрямок подачі | Правобічна |
| Оброблюваний діаметр (мм) | 140-200 |
| Тип токарного різця загального призначення | для обробки канавок |
| Тип токарної обробки | Обробка торцевих канавок |
- Ціна: 800 ₴
