


SMB1626 Блок відрізний (державка токарна відрізна із змінною пластиною)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відрізний токарний блок SMBB1626
ПЛАСТИНИ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ
В наявності та на замовлення є пластини провідних світових виробників: ISCAR, SANDVIK, MITSUBISHI, WALTER, SECO, LAMINA, TAEGUTEC, KYOCERA. Наявність та ціни уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 86 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Ширина | 26 мм |
| виконання | Відрізний |
- Ціна: 990 ₴
